معماری

خرید گردنبند مرغ آمين سریال شهرزاد

فروش گردنبند مرغ آمين سریال شهرزاد

گردن آویز و گردنبند مرغ آمين سریال شهرزاد – قابل ست شدن با گوشواره مرغ آمین – شما می توانید گردنبند استیل مرغ آمین را با گوشواره مرغ آمین ست کنید.

 گردنبند مرغ آمین مد 95 با جنس استیل عالی

همراه با طراحی بی مانند و شگفت انگیز

گردنبند مرغ آمين سریال شهرزاد شیک با ظاهری دگرگونه و خاص 2016

نمادی از دل‌دادگی و مهر و محبت، مناسب با هر سلیقه ای و باوری

یک هدیه مناسب، جذاب ترین کادو برای کسانی که دوستشان دارید

خرید گردنبند مرغ آمين سریال شهرزاد
خرید گردنبند مرغ آمين سریال شهرزاد

قیمت : 27000 تومان

خرید اینترنتی گوشواره مرغ آمین

خرید اینترنتی گوشواره مرغ آمین

قیمت : 15000 تومان

باید به یاد داشت مرغ آمین در فرهنگ بومی فولکلور و تاریخ مردم ایران، نام فرشته‌ای‌ است که همواره در پرواز است و همیشه «آمین» می‌گوید. گفته می شود و معروف است که اگر کسی نیازی داشته باشد و آن را به زبان بیاورد و در همان دم مرغ آمین نیز از فراز سر او بگذرد، نیاز و دعاهای او برآورده می‌شود. در باور همگانی فرشته ای است که در هوا پرواز کند و همیشه آمین گوید و هر دعایی که به آمین‌اش رسد برآورده شود. مرغ آمین در واقع همان مرغ هما است که در ریشه در فرهنگ باستانی ایران دارد. همان مرغ هما که آن را به نام همای سعادت می شناسیم.فروش گردنبند ترانه علیدوستی مرغ آمين سریال شهرزاد
در باور مردم، این است که گاهی در زمان دعا و یا نفرین مرغی به نام مرغ آمین در پرواز باشد و سبب برآمدن و برآورده شدن آن نفرین یا آفرین گردد. هرچند نفرین و بدخواهی در فرهنگ ایران جایی ندارد و باید این بخش را از یاد برد.

هرآینه آمین نام ستاره‌ای نیز هست که به هنگام طلوع آن، دعا برآورده می‌شود. در ادبیات پارسی نیز، مرغ آمین با ویژگی‌های که در پیش‌گفته شد مورد توجه قرار گرفته‌ است. از دسته پرآوازه ترین نمونه‌های ادبی که در آن از مرغ آمین یاد شده‌است، شعر پرآوازه ی شاعر ایرانی، نیما یوشیج است که به همین نام معروف است. هرچند که «مرغ آمین» در روایت نیما ظاهر مرغی به خود گرفته و از عالم فرشتگان به دنیای مرغان و سپس به جهان نمادهای نیما وارد شده‌است.
در افسانه‌های ایرانی مانند ققنوس در استوره های مصر و یونان دارای بزرگواری و کرامت است. هما یا همای در ادبیات ایران به عنوان نماد فرخندگی است درست به واورنه ی جغد که نماد شومی است. در ویرانه های تخت جمشید که پایتخت هخامنشیان بوده‌است دو مجسمه سنگی از هما پیدا شده‌است. این نشان می‌دهد که هما در زمان ایران باستان نیز پرنده سعادت بوده‌است.

 فروش گردنبند مرغ آمين سریال شهرزاد

قیمت : 27000 تومان

معرفی گردنبند مرغ آمین در سریال شهرزاد

سریال شهرزاد این روزها به شدت در شبکه ی نمایش خانگی و به عبارتی در شبکه نمایش اینترنتی هم کاملا غوغا کرده است. در این سریال بازیگر نقش شهرزاد که ترانه علیدوستی است از کسی یک گردنبند هدیه می گیرد که به گردنبند مرغ آمین معروف است، به همین مناسبت درخواست و تقاضای خرید گردنبند مینا و تقاضای بینندگان این سریال باعث شد که ساخت و فروش گردنبند مرغ آمین آغاز شود. گردنبند مرغ آمین در سریال شهرزاد با جنس استیل ساخته شده است و با هنر و صنایع دستی ایرانی است. پلاک و زنجیر این گردنبند استیل است که نماد و نشان مرغ آن آب کاری شده است، البته در ساخت زنجیر این گردنبد فیروزه هم به کار برده شده است که زیبایی کالا را دوچندان کرده است. گردنبند ترانه علی دوستی در سریال شهرزاد یک هدیه مناسب ولنتاین

ویژگی های گردنبند مرغ آمين

– برداشت شده از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد
– با جنس استیل عالی و کیفیت بالا
– طراحی بی نظیر و شیک
– گردنبندی زیبا با ظاهری دگرگونه و زیبا
– جذاب ترین کادو برای کسی که دوستش دارید
– نمادی از عشق و محبت
– مناسب با هر سلیقه ای
– اندازه ی پلاک: 2.4*3.5
– ارتفاع گردنبند: 30 سانتیمتر

گردنبند-ترانه-علیدوستی-مرغ-آمين-سریال-شهرزاد
گردنبند-ترانه-علیدوستی-مرغ-آمين-سریال-شهرزاد

قیمت : 27000 تومان

قالب وردپرس